نوشتن در تاریکی 2

نوشتن در تاریکی داستان ماست. من و تو. که در جمع دوستانمان دور هم می نشینیم و برای چه کردن فردا، رای گیری می کنیم. نوشتن در تاریکی حتی به چالش کشیدن دموکراسی است . به نظر من به عنوان یک بیننده؛ این کار به چالش کشیدن روابط انسانیه. نمایش خودخواهی انسان ها. در کنار تمامی این ها، برای من این کار زنده کردن تمام حس هایی بود که سرکوب شدند. میل به زندگی کردن به شیوه ای دیگر.

همیشه محمد یعقوبی همین حس رو در من ایجاد می کنه. حس زیر رو رو شدن بخش هایی که سرکوب شدند. من نه منتقدم و نه  نویسنده. فقط این پست رو گذاشتم تا بگم گوش به زنگ کارهای یعقوبی باشید و اگه حوصله تئاتر دارید به دیدن کارهاش برید. چیزی رو از دست نمی دید و چیزهای زیادی رو هم احتمالا به دست می آرید. 

/ 4 نظر / 22 بازدید
سارا شکری

سلام رفیق با رقص بر مزار کورش کبیر بروزم بدروود الهه دردمندان[گل] راستی چنانچه نیازمندید یا نیازمندی را می شناسید با من تماس بگیرید http://dardmandan.persianblog.ir

دختر نارنج و ترنج

سلام مریم جونم خوبی عزیزم؟ کاش دیده بودم این تئاتر رو.... خیلی دلم می خواست می دیدم. با بچه ها قرار هم گذاشتیم اما ساعتش خیلی دیر بود متاسفانه... من هم که دختر خونه!!!! خلاصه نشد.. انگار قسمت نبوده.. اما دوست دارم ببینم.. شاید یه روزی یه جوری قسمت شد! نمی دونم..

شیطان

سرکوب ... چه لغطی .. آشنا تو این دیار که همه نیاز هاش رو سعی میکنه به زور براورده کنه و تعجب میکنه چرا راههایی که میره به بن بست میخوره ... سلام رفیق در فرصت دیگری میرم تئاترش